Русский язык - Интернет-агентство Вортекс Интерком Український - Iнтернет-агентство Вортекс Iнтерком

Agentuur - lähemalt meie spetsialistidest ja võimalustest

Vortex Intercom ehk täisnimega Vortex Interactive Communication on rahvusvaheline internetiagentuur, mis asub nii Eestis (Tallinn), Ukrainas (Kiiev) kui ka Venemaal (Peterburi). Oleme pühendunud oma klientide rahulolule ja ideaalsele lõpptulemusele juba aastaid, tänu millele on meie töökogemus suur.

Vortex Intercomi eesmärgiks on pakkuda professionaalseid, kiireid, paindlikke ning kliendisõbralikke projekte, mis annavad kliendile võimaluse kasutada valmis kodulehte vastavalt oma soovidele – kas hallata kõike ise või rohkemal-vähemal määral ka meie abi kasutada. Ehk lühidalt öeldes pakub Vortex Intercom kõike seda, mida ühel firmal on vaja internetis edukaks olemiseks.

Meie missiooniks on võtta klientidelt ära mured ja probleemid, mis seotud kodulehega ning pakkuda terviklahendust kodulehtede loomisel ning internetiturunduse vallas.

Meeskonda kuuluvad professionaalid, kes räägivad nii eesti kui vene keelt. Võtke julgelt meiega ühendust, saame kokku, selgitame välja teie vajadused ja leiame iga kliendi jaoks individuaalse ja efektiivse lahenduse.