Miks on koduleht vajalik?

Koduleht on kui firma visiitkaart. See on sageli esimene asi, mida kliendid Teie kohta näevad, kuulevad, tunnetavad. Kodulehele jõutakse kas läbi otsingumootorite või – veel parem – otse teie kodulehe aadressi sisse trükkides. Ükskõik, kuidas potentsiaalne klient kodulehele jõuab, mõlemal juhul on äärmiselt oluline püüda teda seal võimalikult kaua hoida.

Koduleht peab olema lihtne, konkreetne, arusaadav ja selge. Info peab olema loogiliselt liigendatud ja kergesti leitav. On olnud juhtumeid, kus ettevõtte kontaktid on näiteks dokumentide rubriigis või pole kontakte üldse välja toodud. See, mis tundub meile loogiline, ei pruugi tunduda kliendile loogiline. Sellepärast ongi tarvis fokuseerida eelkõige kliendile ning proovida koduleht üles ehitada vastavalt tema soovidele. Soovitame tungivalt kodulehte ka testida enne avalikustamist.

Testimiseks sobivad hästi Teie sõbrad-tuttavad ning omakorda nende tuttavad, kes käiksid siis Teie kodulehel ning prooviksid seda kasutada. Tagasiside on oluline ning aitab sageli kodulehte veelgi paremaks muuta! Kui tellite kodulehe Vortex Intercomi kaudu, pole Teil loomulikult oma sõpru-tuttavaid testimise asjus vaja tülitama hakata, sest testimise töö teeme teie eest ise ära.

Koduleht on suurepärane kanal, kus oma tooteid ja teenuseid müüa. See on sageli üks osa müügiprotsessist ning just seepärast on oluline, et koduleht või e-pood oleksid kvaliteetsed nii sisu kui tehnilise poole pealt.

Vortex Intercom ehitab teie kodulehe üles täitsa nullist – teeme disaini, kujunduse, paneme kodulehele teie soovitud rubriigid. Kogu tehniline külg on meie rida. Pakume ka copywriteri teenust ehk kodulehe sisu kirjutamist. Teie annate meile algmaterjalid oma firma kohta, meie paneme need soravasse ja ilusasse eesti, vene ning inglise keelde! Kui Te hindate oma aega ega soovi panustada igapäevaselt kodulehe haldamisse, info uuendamisse ning muudesse pisiasjadesse, siis ka selle probleemi võtab Vortex Intercom Teilt ära. Oleme valmis toetama teie kodulehte nii sisuliselt kui tehniliselt.

Internetiagentuur Vortex Intercom

Jaga sotsiaalmeedias
Jaga Google Plusis - Internetiagentuur Vortex Intercom
Jaga LiveJournalis - Internetiagentuur Vortex Intercom