Vortex Intercom’il on uus koduleht!

Paljud vanad kliendid ja meie kodulehe sagedasemad külastajad on kindlasti juba märganud, et Vortex Intercom‘i koduleht on saanud uue ja värske kujunduse. Võtsime ette koduleheuuenduse pärast seda, kui olime otsustanud ka kogu firma läbi lasta uuenduskuurist, et puhastuda vanadest mõtetest, rutiinsetest tegevustest ning kulunud ideedest.

Loodame, et nüüd, mil koduleht on värske ja kasutajasõbralik, konkreetne ning lihtsasti käsitletav, on ka meie agentuur klientidele rohkem kättesaadav, mugavam ning paindlikum. Oleme orienteeritud oma klientidele, soovides pakkuda neile võimalikult head teenust.

Vortex Intercom kodulehelt leiate infot meie tegevuste, teenuste, inimeste ja tehtud tööde kohta. Oleme omale võtnud neli põhilist suunda – kodulehtede/e-poodide loomine, tehniline tugi, copywriting ning kodulehtede edendamine. Usume, et need neli valdkonda on klientidele kõige olulisemad ning meie jaoks kõige professionaalsemalt teostatavad. Oleme paindlikud ning läheneme igale kliendile individuaalselt, pakkudes just tema vajadustele põhinevat lahendust.

Võtke meiega julgesti ühendust, arutame teie soovid läbi ning hakkame tegutsema. Areneme Teiega koos!

Jaga sotsiaalmeedias
Jaga Google Plusis - Internetiagentuur Vortex Intercom
Jaga LiveJournalis - Internetiagentuur Vortex Intercom